Ünlü Sanatçı Hande Yener geçtiğimiz akşam Türkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Sabri Tuluğ Tırpan müzik direktörlüğünde Alper Kömürcü şefliğindeki 50 kişilik Senfoni Orkestrası eşliğinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesini hınca hınç dolduran binlerce hayranına müzik ziyafeti çekti.

Konserini muhteşem dans koreografisi eşliğinde ‘’Kraliçe’’ adlı şarkısı ile açan Yener Senfonik konseri için ünlü modacı Hakan Akkaya tarafından hazırlanan 6 ayrı kostüm ile sahneye çıkarak birbirinden farklı 6 ayrı imaj sergiledi.

  Ünlü Sanatçı Kostümleri yaklaşık 2 ay gibi bir sürede el işçiliği ile hazırlanırken toplamda 25,0000 adet değerli taş kullanıldı. Konserin sanat yönetmenliğini yapan Hakan Akkaya Yener’e hazırladığı 6 ayrı özel tasarım dışında 8 dansçıya özel 70 parçalık bir koleksiyon hazırlarken Romeo şarkısında ile 10 erkek top model Hakan Akkaya kostümleri eşliğinde mini bir defile yaptı. Hande Yener ikinci bölümü unutulmayan hiti “Herkes Yoluna” şarkısıyla açarken paraşüt etkisi yarattığı ve Hakan Akkaya tarafından tasarlanan kıyafetiyle kendine hayran bıraktı. Yener bu kıyafeti kendisi için Hakan Akkaya tarafından özel tasarlanan maskesi ile tamamladı.

 

  Provaları yaklaşık 5 ay süren ve 160 kişilik dev bir ekiple çalışılan Senfoni konserdeki canlı performansı ile büyük beğeni toplayan Hande Yener 50 yakın hit parçasının içinden seçtiği 26 hit şarkısının senfonik yorumu dakikalarca ayakta alkışlandı. Dünya dans yarışmalarında özel başarılara imza atmış ünlü koreograf Nur Sonbahar ve 8 kişiden oluşan özel dans ekibi konser boyunca yaptıkları dans şovlarıyla izleyenlerin beğenisini aldı.