Takip Edin

KORKUT ATA TÜRK DÜNYASI FİLM FESTİVALİ : Festivalin ödül töreni gecesinde düzenlenen konserde Özbekistan Kültür Bakanı Ozodbek Nazarbekov ve Devlet Opere Bale Genel Müdürü Murat Karahan'a Alper Kömürcü şefliğindeki İstanbul Akademi Orkestrası eşlik etti.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MURATHAN MUNGAN ŞARKILARI SENFONİK : Maskeli Balo, Telli Telli, Eskidendi, Çember gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar Alper Kömürcü'nün senfonik düzenlemeleriyle Turkcell Vadi Açıkhava’da dinlecisiyle buluştu. 

Paylaşın

İPEK AÇAR & ALPER KÖMÜRCÜ SİNGLE ÇALIŞMASI: "NESİLDEN NESİLE" Müzik tarihinin önemli eserlerini çok sesli müziğin büyüsü ve akustik enstrümanların sıcaklığı ile yeni nesillere ulaştırmak için yola çıkılan proje; Mazi ve Kıskanıyorum isimli 2 şarkıdan oluşuyor.

Beğenin

Nilüfer, 22 Eylül tarihinde Harbiye Açıkhava’da, klasik müzik dünyasının tanınan ismi Alper Kömürcü’nün yöneteceği 40 kişilik senfoni orkestrası eşliğinde  sevenlerine unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor.

Önerin

Beşiktaş Belediyesi, usta sanatçı Kayahan’ın doğum günü olan 29 Mart Çarşamba günü Mustafa Kemal Merkezi'nde özel bir konser düzenledi.

Orkestra şefliğini Alper Kömürcü'nün üstlendiği gecede Nilüfer, Fatih Erkoç, Zara, Mustafa Ceceli, Gökhan Türkmen, Yonca Lodi, Hakan Aysev, Burcu Güneş, Serkan Çağrı, İntizar, Suat Suna, İskender Paydaş ve Kayahan'ın sevilen şarkılarını seslendirdiler.

Alper Kömürcü'nün orkestra şefliğindeki senfoni orkestrası ile gerçekleştirilen Zamansız Şarkılar Senfonik konseri, Beşiktaş Belediyesi'nin desteği ile sahnelendi.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes ortaklığında, sürdürülebilir turizm projeleri ile yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla yürütülen “Gelecek Turizmde” projesinin 10’uncu yılı düzenlenen özel bir davet ile kutlandı.

Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 93. kuruluş yıldönümü, Bursa'da hafızalardan silinmeyecek bir konserle kutlandı. 

Alper Kömürcü HP firmasının Ankara Mariot Otel de düzenlediği tanıtım toplantıda sahne aldı. 

Alper Kömürcü BMC firmasının İzmir Swiss Otel de düzenlediği gecede sahne aldı. 

Alper Kömürcü HP firmasının Four Seasons Otel de düzenlediği gecede sahne aldı. 

Alper Kömürcü THY firmasının Antalya da düzenlediği gecede sahne aldı. 

Orkestrasyonunu Alper Kömürcü'nün yaptığı 'güller ve dudaklar' şarkısı Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde Zuhal Olcay tarafından seslendirildi. 

Şarkıları ile radyo ve televizyon müzik listelerinde üst sıralardaki yerini her zaman koruyan Özgün'ün yeni şarkısı 'Bu Kadar Mı Zor' un bestesi kendisine, sözleri Oytun Karanacak'a, düzenlemesi Alper Kömürcü'ye, mix&mastering'i  ise Özgür Yurtoğlu'na ait.

Onur Şener “Sel Suyu” adlı albümünü yayımladı. Albümün müzik direktörlüğünü ise Alper Kömürcü üstlendi.

Prodüktörlüğünü Alper Kömürcü'nün yaptığı ALPAY'ın yeni teklisi yayımlandı.

Alper Kömürcü şefliğinde ki 50 kişilik senfoni orkestrası Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde Hande Yener'e eşlik etti.

copyright     alperkomurcu